Дотримання карантинних обмежень: правоохоронці склали понад 800 адмінпротоколів за порушення під час пасажирських перевезень

Дата: 30.11.2021 08:00

Із 21 жовтня органи Національної поліції України провели 105 тисяч перевірок регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень. Зокрема звертали увагу на наявність у водіїв, пасажирів, екіпажів авіатранспорту документів про вакцинацію, відповідного сертифіката або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР чи експрес-тесту на визначення антигену.

Перевірки проводилися на автотранспорті – 87 287; на залізничних вокзалах – 16 888; на авіатранспорті – 834.

За виявленими порушеннями складено 821 адміністративний протокол.

Орім того, під час перевірок поліцейські виявили 949 фактів нелегальних перевезень. Відтак всього було складено 1274 відповідних протоколів – 613 протоколів за ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення та 661 – за ст. 140 КУпАП.