Детальна покрокова інструкція про те, як отримати COVID-сертифікат на порталі або у застосунку “Дія”, якщо раптом у вас виникли з цим труднощі.

Дата: 02.12.2021 07:59

Зберігайте собі, поширюйте близьким/колегам аби безперешкодно подорожувати, відвідувати події та користуватися перевагами захищених і вакцинованих.

Для того, щоб отримати COVID-сертифікат, потрібно мати хоча б одну дозу щеплення від COVID-19. Також можна отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке видає сімейний лікар. Для отримання свідоцтва потрібно пройти повний курс імунізації, тобто мати 2 дози вакцини.

Не зволікайте, адже вакцинація здатна врятувати ваше життя від тяжкого перебігу, госпіталізації чи смерті. Адреси та контакти центрів/пунктів щеплення https://vaccination.covid19.gov.ua/list

Відеоінструкція тут