В КОНОТОПІ ЗУСТРІЧАЛИ ВОЇНІВ 58 ОМПБр ІМ. ГЕТЬМАНА І. ВИГОВСЬКОГО, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ З ЗОНИ ООС
Дата: 03.12.2021 17:05
Кількість переглядів: 412
Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК особисто взяв участь в урочистостях з нагоди зустрічі особового складу 58 ОМПБр ім. гетьмана І.Виговського, що прибув з району проведення операції Об’єднаних сил та церемонія вшанування полеглих Героїв російсько-української війни на оновленому Пантеоні Національної пам’яті, де викарбувані імена мужніх воїнів, безстрашних добровольців, наших земляків - справжніх синів України.
Під час заходу були вручені військові нагороди та лунали слова глибокої подяки на адресу благодійників – волонтерів, громадських організацій, благодійних фондів, меценатів.
Глядачі мали нагоду побачити парад військової техніки та почути патріотичні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/9498e624551e6d0af2c35a7691911049.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)