ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ПРАЦІВНИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ, УЧАСНИКИ ООС ТА ВЕТЕРАНИ ВІЙН!

Дата: 06.12.2021 09:04

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

Це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

Щиро вдячний кожному захиснику, кожному жителю нашої громади, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням  ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. У пам’яті сьoгoднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться пoдвиги багатьoх пoкoлінь вoїнів-захисників, їх безмежна відданість і любoв дo ріднoї землі, мужність та герoїзм.

Сьогодні вже кожен розуміє, що сила та міць українськoї держави – у єднoсті армії та народу. Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання Вам та Вашим родинам!

З повагою,

Дубовязівський селищний голова Леонід БІЛИК