ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА СЕЛИЩНОЇ РАДИ З ОЧІЛЬНИКОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ВОЛОДИМИРОМ ЗІКРАТІЄМ

Дата: 09.12.2021 19:42

Сьогодні у головному офісі Дубов’язівської селищної ради відбулась робоча зустріч селищного голови Леоніда БІЛИКА, заступника селищного голови Наталії ГАРЯЧОЇ із командиром батальйону територіальної оборони майором Володимиром ЗІКРАТІЄМ.

Її метою стало введення в дію з 1 січня 2022 року Закону України №1702-ІХ «Про основи національного спротиву», який визначає правові та організаційні засади національного спротиву, основи його підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та сил оборони та інших визначених цим Законом суб'єктів з питань підготовки і ведення національного спротиву.

Україна восьмий рік поспіль протистоїть російській збройній агресії. Ми не можемо симетрично відповісти на значно переважаючі сили противника у разі відкритої агресії. Тому ключовими завданнями є його стримування шляхом розвитку оборонних можливостей держави

Провідна роль в організації та виконанні завдань територіальної оборони належить Силам територіальної оборони Збройних Сил України. Склад сил і засобів, що залучаються до тероборони, визначає Головнокомандувач ЗСУ.

Як відзначив Володимир ЗІКРАТІЙ, пріорітетне місце в організації цивільної складової тероборони займуть місцеві органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Загалом, в ході зустрічі сторони обговорили ряд важливих напрямків співпраці з силами територіальної оборони.