ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ 16-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 13.12.2021 14:15

10 грудня відбулось позачергове засідання 16 сесії 8 скликання депутатів селищної ради під головуванням очільника Дубов’язівської територіальної громади Леоніда БІЛИКА.

На порядок денний виносилось 91 питання, які були попередньо опрацьовані на спільному засіданні постійних комісій.

Одноголосно підтримано низку важливих рішень, зокрема, про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, про взяття на облік об’єктів безхазяйного нерухомого майна, про створення віддалених робочих місць адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради, про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через вищезазначений відділ.

Також депутатами підтримано внесення змін до бюджету Дубов’язівської територіальної громади та затверджено Програму розроблення планово-картографічних матеріалів, містобудівної документації, землевпорядної документації по встановленню (зміні) меж населених пунктів Дубов’язівської селищної ради та їх нормативної грошової оцінки, проведення аудиту земель ТГ на 2022 рік.

Повний перелік рішень сесії та результати поіменного голосування депутатів буде додатково опубліковано на офіційному веб-сайті Дубов’язівської територіальної громади (https://dbv-gromada.gov.ua/) у розділі «Офіційні документи».