ТРАДИЦІЙНО ОКРЕСЛИЛИ НАПРЯМКИ РОБОТИ НА ЩОТИЖНЕВІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

Дата: 13.12.2021 16:39

Сьогодні в ході щотижневої апаратної наради при Дубов’язівському селищному голові з керівниками відділів та структурних підрозділів виконавчих органів традиційно окреслили напрямки роботи на поточних тиждень.

За інформацією заступника директора КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Альони ІВЛЄВОЇ ситуація із захворюваністю на території населених пунктів громади починає повільно рухатися в бік покращення. При цьому темпи вакцинації теж рухаються до зниження, що є нехорошим знаком. Як наголосив селищний голова Леонід БІЛИК, коронавірусна інфекція нікуди не зникає, а вакцинація залишається на сьогодні єдиним шансом уникнути важких наслідків захворювання та смерті від Covid-19. Тому розслаблятися навіть за нинішніх умов покращення епідситуації не варто.

В ході наради обговорили питання забезпечення учнів навчальних закладів подарунками та підготовки до новорічних заходів, які вже невдовзі розпочнуться на території Дубов’язівської селищної ради. З огляду на те, що Сумська область ще залишається в «червоній» зоні епідеміологічної небезпеки, заходи готуються в онлайн форматі.

Також керівництвом селищної ради акцентовано увагу на своєчасній підготовці та подачі проєктів рішень на засідання виконавчого комітету селищної ради та сесії.

В підсумку були надані відповідні рекомендації та доручення згідно поставлених завдань.