На Сумщині шахраї вимагають перерахувати кошти на картковий рахунок

Дата: 18.12.2021 18:30

Головне управління ДПС у Сумській області звертає увагу громадян та суб’єктів підприємницької діяльності Сумщини на активізацію перед Новорічними святами шахраїв, які злочинним шляхом вимагають грошові кошти у платників податків.

Так, до Головного управління ДПС у Сумській області надійшла інформація від суб’єктів підприємницької діяльності про те, що до них телефонують невстановлені особи з номеру  066-843-04-38  та представляючись посадовими особами податкової служби вимагають перерахувати їм певні суми коштів.

Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію, не піддаватись на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти.

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, слід негайно повідомити органи Національної поліції (102).

Також про такі випадки просимо повідомити Головне управління ДПС у Сумській області у будь-який зручний спосіб.