ВІДБУЛАСЬ ПІДСУМКОВА НАРАДА СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 20.12.2021 15:58

17 грудня відбулась щомісячна нарада директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Дубов’язівської селищної ради Алли ЯРОВОЇ з соціальними працівниками відділення адресної натуральної та грошової допомоги.

Обговорювались питання про порядок прийому на обслуговування одиноких та самотніх осіб, які бажають отримувати соціальні послуги у даному відділенні з дотриманням державних стандартів при наданні соціальних послуг. Особливу увагу приділили роботі відділення протягом 12-ти місяців.

При підведенні підсумків за поточний рік було вирішено низку питань, зокрема, щодо формування звітності за 12 місяців, проведення інвентаризації майна тощо.

Усім учасникам наради були надані відповідні рекомендаційні роз’яснення щодо подальшої роботи.