ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ПОСЛУГИ «єМАЛЯТКО» У ВІДДІЛІ «ЦНАП» ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ - НЕВЕЛИКИЙ ПРИЄМНИЙ БОНУС ВІД СПОНСОРА

Дата: 20.12.2021 16:35

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини. Це зручно, сучасно та швидко! І все це можна отримати у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради

А завдяки спонсорській допомозі від ТОВ «Сектор Агрокон» в особі Литвиненка Віталія Павловича громадяни, які проживають на території Дубов’язівської територіальної громади, звертаючись до Центру за отриманням комплексної послуги «єМалятко», мають змогу отримати в подарунок функціональну рюкзак-сумку для мами. Вона дозволяє вмістити абсолютно всі необхідні дрібниці, нічого не забути і тримати все необхідне під рукою.

На сьогодні вищезазначеною послугою «єМалятко» вже скористались молоді сім’ї з смт. Дубов’язівка та с. Красне.