ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ У С. ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА ЗАГИНУЛА ЛІТНЯ ЖІНКА

Дата: 21.12.2021 14:26

16 грудня 2021 року о 13 год. 23 хв. за повідомленням від чергового поліції було отримано інформацію про пожежу в житловому будинку с. Чернеча Слобода, на місці якої було виявлено тіло господарки 1953 р. н.

За результатами огляду місця події було встановлено, що пожежа виникла у кухні житлового будинку та не поширилася за її межі. Для надання допомоги підрозділи ДСНС не залучалися, оскільки, на момент виявлення, вогонь вже згас. За отриманими даними було попередньо встановлено, що пожежа виникла уночі.

На даний час проходить слідство, проте фахівці припускають, що трагедія трапилась унаслідок порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі.

Шановні громадяни! Служба порятунку закликає Вас дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Подбайте про свою безпеку та безпеку Ваших близьких.