ВІДБУЛАСЬ СУПЕРВІЗІЙНА НАРАДА ДЛЯ ФАХІВЦІВ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
Дата: 24.12.2021 16:43
Кількість переглядів: 423
22 грудня в Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Дубов’язівської селищної ради директором Аллою ЯРОВОЮ проведено супервізійну нараду для фахівців із соціальної роботи на тему: «Аналіз здійснення соціальної роботи за 12 місяців 2021 року».
В ході роботи проаналізовано діяльність Центру щодо діяльності з питань профілактики відібрання дитини від батьків, попередження насилля в сім’ї. Також були розглянуті питання щодо сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах з метою недопущення випадків соціального сирітства, своєчасного реагування на повідомлення щодо забезпечення потреб дітей, їх належного догляду. Актуальною на сьогоднішній день є робота з сім’ями, діти з яких навчаються в закладах інституційного типу та повернуться на зимові канікули у свої сім’ї.
Обговорювались важливі аспекти щодо профілактики травматизму виробничого характеру, дотримання правил техніки безпеки.
В підсумку наради керівник Центру наголосила на необхідності підвищення ефективності соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, виконання та дотримання надання послуг згідно Державного стандарту.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/2431cb2a51a9bb4ffb5d00c05578c9d8.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)