ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 24.12.2021 19:04

25 грудня увесь католицький світ, більшість протестантів і православних церков святкують Різдво Христове.

Це надзвичайно тепле, сімейне свято, з неймовіним подихом дива, очікуванням подарунків, зачаруванням казковими фейєріями. Це — затишна родинна атмосфера, відпочинок від метушні і марнот, і впевненість у диві Господнього Різдва. Саме у такі моменти ми всі віримо у прийдешнє щастя, душевне благополуччя, світле майбутнє, чекаємо любові від близьких, від оточуючих людей й готові самі змінюватися, ставати добрішими і щирішими.

Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють. Воно символізує народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч це свято стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік.

Від імені виконавчого комітету селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю, щоб із першою різдвяною зіркою у Ваш дім зійшло Боже благословення, добробут, мир і злагода, а ці святкові дні принесли радість у наші серця та наповнили душу любов’ю і теплом.

З повагою,
Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК