Податкова база ДРФО: яка інформація в неї занесена

Дата: 24.12.2021 15:10

У Головному управлінні ДПС у Сумській області нагадують, що до Державного реєстру фізичних  осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від  12.03.2015  № 278/26723 зі змінами та доповненнями (далі – ДРФО) занесена інформація про осіб, які являються:  громадянами України;  іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні;  іноземцями та особами без громадянства, які не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до законодавства зобов’язані сплачувати податки в Україні або є засновниками юридичних осіб на території України.

Крім того, до інформаційної бази ДРФО включаються такі дані про фізичних осіб:  джерела отримання доходів; об’єкти оподаткування; сума нарахованих та отриманих доходів; сума нарахованих та сплачених податків; інформація про податкову знижку та податкові пільги платника податків; унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі на підставі даних розпорядника такого реєстру.

Також  до ДРФО включається: інформація з облікових карток фізичних осіб – платників податків; повідомлень фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника, заяв про зміну даних, що вносяться до облікової картки або Повідомлення.