НОВОПРИДБАНА ТЕХНІКА – В ДІЇ

Дата: 06.01.2022 11:32

Благоустрій територій населених пунктів – візитівка громади. В будь-яку пору року роботи не меншає, а тільки додається. І її виконання напряму залежить від технічних засобів, їх функціональності, мобільності та здатності реалізовувати складні завдання.

Станом на сьогодні проводяться заходи по підвезенню деревини для опалення закладів соціальної інфраструктури громади. Завдяки новопридбаному трактору з необхідним обладнанням це займає набагато менше часу. Крім цього, дана техніка залучатиметься і до здійснення ряду інших важливих завдань: очищення доріг від снігу, підкошення трави влітку, перевезення різного роду вантажів, роботи з використанням підйомної люльки тощо.

І вже вкотре можна наочно пересвідчитись, що завдяки налагодженій співпраці органів місцевого самоврядування та народного депутата України Максима ГУЗЕНКА реалізовуються важливі проєкти для життєдіяльності громади.