ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 13.01.2022 10:41

13 січня відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, в ході якого було розглянуто та прийнято низку важливих рішень, зокрема, про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті за 2021 рік, про звіт голови адміністративної комісії виконавчого комітету про проведену роботу за минулий рік, про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Дубов’язівської селищної ради, про затвердження та фінансування заходів до Дня Соборності України у Дубов’язівській територіальній громаді, про створення комісії з розгляду питань щодо надання матеріальної допомоги населенню Дубов’язівської селищної ради.

Затверджено план роботи служби у справах дітей на 2022 рік, графік перевірок культурно-розважальних закладів, розташованих на території Дубов’язівської селищної ради, перелік видів громадських робіт, що мають суспільно-корисну спрямованість і відповідають потребам Дубов’язівської територіальної громади у 2022 році та визначено види робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплатних суспільно-корисних робіт.

Схвалено ряд питань соціальної сфери та благоустрою.

Повний перелік рішень засідання виконавчого комітету буде опубліковано на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради у розділі «Виконавчий комітет».