90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧАЄ ЖИТЕЛЬКА С. ЛЕБЕДЄВЕ

Дата: 19.01.2022 11:56

Сонячний день 19 січня ознаменувався чудовою подією – свій 90-річний ювілей відзначає сьогодні жителька с. Лебедєве Наталія Корніївна Калантаєнко. Привітати іменинницю із цією славною датою щирими словами, квітами та дарунками прибули Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА, староста Красненського старостинського округу Іван ОСАДЧИЙ та завідувач Красненським СБК-філії КЗ «Дубов’язівський центр культури і дозвілля» Людмила БАРАБАШ.

Непростий життєвий шлях довелось пройти ювілярці, але вона ніколи не втрачала оптимізму, який випромінює і досі. Робота в колгоспі на ланці, численні виклики долі, непрості часи минулої епохи – через все це пройшла маленька людина з великим люблячим серцем і відкритою душею. Кожна прожита мить дарувала мудрість, сповнювала досвідом, який був вірним помічником довгі роки. Нині Наталія Корніївна має четверо дітей, сім онуків, сім правнуків та одну праправнучку, а родинне дерево, маючи міцне коріння, продовжує зростати.

Хочеться побажати ювілярці міцного здоров’я, радості й добра. Нехай Господь благословить Вас великими милостями та дарує ще многих і благих літ.