За минулий рік надійшло податку на прибуток підприємств

Дата: 21.01.2022 12:53

Податок на прибуток підприємств  один з вагомих джерел наповнення дохідної частини державного бюджету. Так, у січні - грудні 2021 року Головним управлінням ДПС у Сумській області мобілізовано до Державного бюджету  України 406,2 млн грн податку на прибуток – повідомила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія Кіяшко.

Як прокоментувала Наталія Кіяшко, у порівнянні з  показниками минулого року надходження цього податку до бюджету зросли  на  166,0 млн гривень.

Поряд з цим, до місцевих бюджетів забезпечено 50,2 млн гривень податку на прибуток, що  на 20,8 млн грн більше  надходжень 2020 року.