У С. ШПОТІВКА ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ БРАТІВ ТИМОШЕНКІВ

Дата: 21.01.2022 20:40

Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступники селищного голови Наталія ГАРЯЧА та Олена БОХАН поклали квіти до пам’ятного знаку братам Тимошенкам у с. Шпотівка. Три брати залишили по собі вагомий внесок у світову науку, культуру та становлення української державності. Щоправда, значно більше вони відомі вони за кордоном, ніж в Україні.

Як вирізьблено на гранітній плиті, Степан Прокопович Тимошенко – український, американський та німецький вчений у галузі механіки, один з перших організаторів і академіків Української академії наук.

Сергій Прокопович – український архітектор, суспільно-політичний діяч, депутат українського і польського парламентів, міністр шляхів сполучення УНР, учасник Другого зимового походу.

Найменший же брат Володимир Прокопович – український економіст, економічний консультант українських урядів та керівник інституту економічної кон’юнктури Української академії наук.