У С. ШПОТІВКА ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ БРАТІВ ТИМОШЕНКІВ
Дата: 21.01.2022 20:40
Кількість переглядів: 225
Сьогодні Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступники селищного голови Наталія ГАРЯЧА та Олена БОХАН поклали квіти до пам’ятного знаку братам Тимошенкам у с. Шпотівка. Три брати залишили по собі вагомий внесок у світову науку, культуру та становлення української державності. Щоправда, значно більше вони відомі вони за кордоном, ніж в Україні.
Як вирізьблено на гранітній плиті, Степан Прокопович Тимошенко – український, американський та німецький вчений у галузі механіки, один з перших організаторів і академіків Української академії наук.
Сергій Прокопович – український архітектор, суспільно-політичний діяч, депутат українського і польського парламентів, міністр шляхів сполучення УНР, учасник Другого зимового походу.
Найменший же брат Володимир Прокопович – український економіст, економічний консультант українських урядів та керівник інституту економічної кон’юнктури Української академії наук.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/f24db3158d6f22a5b4b934e3ddff6272.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/4664e71d3c0c3a17c7dfc3f70cb42845.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/1cba3ac75e61f0ecc7bce58261f24990.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04391241/a7ccdeea9ab8bd3e9b0f01470f2709d5.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)