ПІДСТАВИ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ТЕСТУ НА COVID-19

Дата: 27.01.2022 08:19

Коронавірусна хвороба COVID-19 може мати різні симптоми, саме тому тест на COVID-19 варто робити за будь-яких ознак ГРВІ.

Тобто симптоми COVID-19 можуть бути схожими на застуду та не мати специфічних ознак. Водночас тестування допомагає виявити хворобу. Після чого лікар призначить відповідне лікування, а пацієнту буде зрозуміло, що потрібно самоізолюватися.

При появі будь-яких симптомів ГРВІ перш за все варто звернутись до свого сімейного лікаря. Він надасть направлення на безоплатне тестування на COVID-19. До результатів тестування та під час видимих симптомів варто не відвідувати місця загального скупчення людей та дотримуватися режиму самоізоляції.

Детальніше на сайті - https://bit.ly/3tXCIR2