ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 27.01.2022 08:38

Сьогодні, 27 січня, Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Цього дня Україна разом зі всім світом молиться за невинно закатованими жертвами нацизму.

Через жахи гетто і нацистських таборів смерті пройшла безкінечна кількість чоловіків, жінок, дітей, і лише деяким з них вдалося вижити. Ті, хто лишилися в живих, самим своїм життям несуть нам найважливішу думку: про тріумф людського духу. Вони є живим підтвердженням того, що тиранія, навіть якщо вона виникає, ніколи не святкуватиме перемогу.

Голокост – це найтяжчий злочин проти людства. Голокост – це тисячі людей, доль, зруйнованих родин та життів. Українці також пережили біль геноциду – Голодомор, який вбив мільйони наших співвітчизників.

Сьогодні українці відстоюють свою землю перед агресором, який хоче знищити наш народ. Ми пам’ятаємо правду про ті часи, тому протистоїмо спробам розпалити ненависть серед українців та міжнаціональну ворожнечу.

Тож у цей скорботний день схилимо голови перед безневинно закатованими жертвами Голокосту, Голодомору. Світла пам’ять усім загиблим!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК