НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРИВАЮТЬ ПЕРЕВІРКИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ

Дата: 01.02.2022 14:08

На виконання протокольного доручення № 1 від 17.01.2022 року за результатами апаратної наради про голові Сумської обласної державної адміністрації заступником селищного голови Оленою БОХАН, яка є головою постійно діючої робочої групи по контролю за дотриманням протиепідемічних вимог в умовах карантину у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2, було здійснено перевірку суб’єктів господарювання у сфері торгівельної діяльності на території Шпотівського, Курилівського, Красненського старостинських округів та смт. Дубов’язівка.

У ході відвідування торгівельних закладів були надані всі необхідні рекомендації щодо дотримання карантинних вимог працівниками та відвідувачами.

За інформацією Сумської обласної державної адміністрації, недотримання протиепідемічних норм та недостатній рівень вакцинації жителів області дав свій негативний результат, Сумська область на другому місці після Івано-Франківської області в Україні за показниками рівня захворюваності на COVID-19. Потрапляння до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки вже неминуче. Про це слід пам’ятати і не відноситись зневажливо до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких. Адже, якщо Coronavirus найбільше вражав людей віком 65+, Delta — 25+, то Omicron — 0+. Так, Омікрон вражає змалку.

Заразитися ним можна дуже швидко.

Не нехтуйте правилами та встановленими обмеженнями.

Прохання до батьків: відповідально віднестись до ситуації, що склалася та убезпечити дітей від масових скупчень людей.

Кількість хворих серед дітей — 15-20% і ця цифра росте. Всі ми розуміємо, що якщо хоч один із членів сім’ї захворів, то не виключено, що захворіє ще хтось.

ВАКЦИНУЙТЕСЯ ТА ЗАЛИШАЙТЕСЯ ЗАХИЩЕНИМИ ВІД ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ, ТЯЖКОГО ПЕРЕБІГУ COVID-19 ЧИ СМЕРТІ!