МИНУЛО ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ПЕРШІ КРОКИ ТА ПЕРШІ РІШЕННЯ

Дата: 02.02.2022 12:36

2 лютого у головному офісі селищної ради відбулось перше робоче засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті Дубов’язівської селищної ради, в якому взяли участь заступник селищного голови Олена БОХАН, голова Молодіжної ради Олексій ЛЕБІДЬ, заступник Лариса ЛИННИК, секретар Яна ЛИТОВЧЕНКО та члени ради. В режимі відеозв’язку до роботи долучилися ті, хто з не зміг особисто прибути до офісу.

Організувати необхідну стартову базу перед початком роботи, ознайомити з важливими нюансами подібної діяльності новостворений орган молодіжного самоврядування допомогла Олена БОХАН. І як підсумок вищезазначеного, робота засідання пройшла насичено та плідно.

Загалом, були прийняті наступні рішення:

1. Про створення комісій Молодіжної ради при виконавчому комітеті Дубов'язівської селищної ради;

2. Про залучення членів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Дубов'язівської селищної ради до участі в конкурсі "Збудуємо країну разом";

3. Про залучення членів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Дубов'язівської селищної ради до проведення заходів на території Дубов'язівської ТГ;

4. Про створення у соціальних мережах (Facebook, Instagram) сторінок Молодіжної ради при виконавчому комітеті Дубов'язівської селищної ради.

Крім цього, на нараді були напрацьовані важливі пропозиції по кожному старостинському округу для подання відповідних заявок на конкурс «Збудуємо країну разом», ініційований народним депутатом України Максимом ГУЗЕНКОМ

(Умови конкурсу тут: https://www.facebook.com/ze.maksymguzenko/posts/334902091978928).

Це дозволить створити на території нашої громади сприятливий простір для суспільного дозвілля та туристичної привабливості краю.

Отже, перше засідання Молодіжної ради можна сміливо вважати успішним і перспективним у напрямі тісної співпраці молоді з органами місцевого самоврядування для створення та реалізації цікавих проектів в межах Дубов’язівської територіальної громади.