90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧАЄ ЖИТЕЛЬКА СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА

Дата: 09.02.2022 11:42

Сьогодні свій славний ювілей відзначає жителька смт. Дубов’язівка Віра Федорівна ШИЛО. Їй виповнилося 90 років!

З найщирішими привітаннями та подарунком до іменинниці завітали селищний голова Леонід БІЛИК та директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» Алла ЯРОВА.

Багата на всілякі події доля ювілярки. Все своє життя Віра Федорівна присвятила сім’ї. Не цуралася ніякої роботи, все її життя пройшло на виду людей. За 90 років доля дарувала їй безліч щасливих моментів, та були і негаразди, які загартували в ній дух непохитної жінки. Нині має внуків, правнуків і коло родинне тільки збільшується.

Тому хочеться побажати, щоб Господь дарував ювілярці міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження. Дружня родина – це найцінніше багатство Віри Федорівни. Тож, можливо, саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет її довголіття.