ВІДБУЛОСЬ ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕЛИЩНОЇ РАДИ: ОСНОВНІ РІШЕННЯ

Дата: 10.02.2022 15:56

10 лютого Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК та керуюча справами (секретар) виконкому Тетяна МАШАЙ провели позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради, в роботі якого взяли участь заступник селищного голови Наталія ГАРЯЧА, керівники відділів та структурних підрозділів, старости старостинських округів.

Було попередньо обговорено та схвалено низку важливих рішень, зокрема, про виконання програми соціально-економічного розвитку селищної ради та виконання бюджету Дубов’язівської територіальної громади за 2021 рік, про створення координаційної ради Дубов’язівської селищної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, торгівлі людьми, запобігання домашньому насильству та насильству за ознакою статі, про надання соціальних послуг – соціального супроводу безоплатно сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах Комунальною Установою «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради», про призначення та виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, про затвердження актів обстеження технічного стану житлових будинків, про затвердження плану заходів з відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру та театралізованого свята «Вже масляна в гості йде» на території Дубов’язівської територіальної громади у 2022 році.

Крім цього, членами засідання було схвалене Положення про гендерну політику на території Дубов’язівської територіальної громади, що є безумовно ключовим фактором у впровадженні принципів ґендерної рівності в діяльність органів місцевого самоврядування, інтеграції ґендерних питань та ґендерної культури на рівні громади.

Також в ході засідання виконавчого комітету було заслухано звіт директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Віти МАНЄШКІНОЇ про виконання «Угоди про співпрацю» КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Попівської сільської ради за 2021 рік в рамках співпраці з Дубов’язівською селищною радою.

Загалом, повний перелік питань порядку денного та рішень засідання буде опубліковано на офіційному веб-сайті Дубов’язівської селищної ради у розділі «Виконавчий комітет».