ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 14.02.2022 19:43

В ході щотижневої апаратної наради керівництва селищної ради з начальниками відділів та структурних підрозділів виконавчого комітету вже традиційно окреслювали напрямки роботи на поточний тиждень, підсумовуючи пророблену роботу за минулі дні.

За інформацією директора КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» Анатолія МАНЯКА, ситуація із захворюваністю на коронавірусну хворобу в межах громади залишається складною. Попри це, пункти щеплень працюють без збоїв в графіках роботи, вакцина наявна в достатніх кількостях, щоб вакцинуватись могли всі бажаючі. Як відзначив очільник медицини, дуже важко протікають симптоми хворобу саме у невакцинованих людей і, відповідно, наслідки теж далеко не хороші.

Також на нараді були узгоджені виїзні графіки сімейних лікарів Дубов’язівської АЗП-СМ до с. Тернівка.

Як повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту Юрій БІЛАН, у закладах освіти Дубов’язівської територіальної громади наразі навчальний процес здійснюється переважно у очній формі, захворюваності на Covid-19 серед учнів та вчителів не зафіксовано.

Селищний голова Леонід БІЛИК доручив Юрію БІЛАНУ проводити щоденний моніторинг роботи закладів освіти з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби серед учасників навчального процесу.

Також в ході наради розглядався ряд робочих питань, які стосувалися соціальної сфери, культури, благоустрою та фінансів.

Селищним головою були надані відповідні доручення згідно поставлених завдань.