ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ! 16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

Дата: 15.02.2022 15:18

Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», з метою відзначення 16 лютого 2022 року Дня єднання, демонстрації єдності українського суспільства, його консолідації навколо ідеї державності, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, зміцнення стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість закликаємо всіх мешканців громади долучитись до відзначення Дня єднання розміщенням на фасадах власних будинків, організацій усіх форм власності, автомобілях, вітринах магазинів державної символіки у вигляді прапорів чи прапорців будь-яких розмірів, а також використанням жовто-синіх стрічок на одязі.