У СМТ. ДУБОВ’ЯЗІВКА ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ ТА 33-ТЮ РІЧНИЦЮ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

Дата: 15.02.2022 15:51

Сьогодні, 15 лютого, на території Дубов’язівського ліцею відбувся захід, присвячений 33-й річниці виведенню радянських військ з республіки Афганістан.

Участь у ньому взяли Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК, заступник селищного голови Наталія ГАРЯЧА, начальник відділу культури та туризму виконавчого комітету селищної ради Тетяна ОСАДЧА, голова ветеранів Дубов’язівської селищної ради, учасник бойових дій, полковник Григорій ЛІНЧАК, вчителі та учні навчального закладу.

Звернувшись до присутніх, очільник громади відзначив, що цей день – нагадування для всіх поколінь українців про взірець мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку, яким стали воїни-інтернаціоналісти.

Війна в Афганістані – це трагедія, незагоєна рана. У серцях родин, які втратили найдорожче, вона не закінчиться ніколи.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам’ять військовослужбовців, що загинули під час міжнародних конфліктів.

В завершенні заходу селищний голова Леонід БІЛИК та голова ветеранів Григорій ЛІНЧАК поклали квіти до пам’ятних дошок воїнам-афганцям Овдієнка Миколи Миколайовича та Курсова Миколи Івановича.