У ГРУЖЧАНСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ ВІДРЕМОНТУВАЛИ АВТОМОБІЛЬ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Дата: 22.02.2022 16:33

Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині. Тому виявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. У наш досить неспокійний час мало хто спроможний на гідний вчинок.

В душі кожної свідомої людини має бути бажання допомогти іншим. Світ стане кращим, якщо кожен подарує частинку свого серця тому, хто цього дійсно потребує.

Адже робити добрі справи приємно, а ще приємніше усвідомлювати, що є люди, які допомагають нужденним відчути радість життя.

У Гружчанському старостинському окрузі за ініціативи депутата Дубов’язівської селищної ради Романа РИМАРЕНКА власним коштом було відремонтовано автомобіль швидкої допомоги УАЗ.

Завдяки вмілому та майстерному підходу до справи працівників ФГ ЛИЧКУНА Сергія, ВЛАДІМІРОВА Олександра, СІРЕНКА Артура, ДОМБРОВСЬКОГО Олександра, БРАТУСЯ Ігоря автомобіль отримав шанс на «друге» життя.

Лікарі Гружчанської АЗП-СМ, працівники та жителі старостинського округу висловлюють щиру вдячність Роману Григоровичу за реалізацію такої необхідної справи на благо рідного краю.