ПРОФСПІЛКА ЗВІТУЄ: У ГОЛОВНОМУ ОФІСІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАСЛУХАЛИ ЗВІТ ГОЛОВИ ПРОФГРУПИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Дата: 23.02.2022 16:00

Сьогодні у головному офісі селищної ради відбувся звіт голови профгрупи трудового колективу Дубов’язівської селищної ради за 2021 рік.

Як відзначила Таїсія РЯБОВОЛ, нині головним завданням профспілок є соціально-економічний захист людини, її праці, запровадження всебічного контролю за дотриманням трудового законодавства та соціальної справедливості. Саме тому робота профгрупи та всі фінансові витрати чітко аргументовані Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Також в ході засідання членами трудового колективу Дубов’язівської селищної ради було прийнято план роботи голови профгрупи трудового колективу на 2022 рік.

Він передбачає цілу низку заходів, зокрема здійснення контролю за виконанням Колективного договору, участь у нарадах, профспілкових семінарах, надання матеріальної допомоги згідно встановлених цілей членам трудового колективу, прийняття на облік новоприбулих членів трудового колективу тощо.

В підсумку засідання очільник громади Леонід БІЛИК від імені колективу подякував голові профгрупи за пророблену роботу та побажав сил і наснаги у подальшій плідній праці.