ПІДТРИМКА – ЦЕ ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ АСПЕКТІВ ЛЮДЯНОСТІ

Дата: 08.07.2022 13:38

Підтримати в складний час – це означає показати ближньому, що він не наодинці зі своєю бідою.

Особливе значення для всіх нас, українців, вона набула після 24 лютого. Розгубленість перед незвіданим, страх за рідних, близьких, за своє життя… За короткий час ми пропустили через себе велетенську долю емоцій, яка, часом, розрахована на декілька життів. Так не мало бути! Але так сталося…

Період з кінця лютого по початок квітня на території деяких населених пунктів нашої громади був надзвичайно складним.

В останні дні, коли рашистська нечисть втікала назад до своїх боліт, рухаючись вулицями окремих сіл, вона нещадно розстрілювала все на своєму шляху. Нелюди не задумуючись цілилися по житловим будинкам мирних мешканців, в результаті пошкоджені вікна, дахи, стіни, господарчі споруди, огорожі.

Найбільших руйнувань зазнало житло мешканки смт. Дубов’язівка Юлії: будинок майже зруйнований. Але найголовніше – це збережені життя його мешканців, а житло обов’язково буде відбудоване.

Щира вдячність проєкту «Надання будівельних матеріалів домогосподарствам, житло яких було пошкоджено в результаті воєнних дій», який реалізується у нашій державі за підтримки Європейського союзу, за надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям наших сіл та тим небайдужим односельцям, котрі передали свою частину отриманих будматеріалів на відновлення пошкодженого житла Юлії.

Це вагомий вклад у повноцінне відновлення будинку і чіткий сигнал добросердечності, який вселяє віру в непереможність нашого народу перед лицем зла.