ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 04.07.2022 15:55

04.07.2022 року Дубов’язівською селищною радою була отримана гуманітарна допомога на безоплатній основі для населення від Гуманітарного штабу при Конотопській районній військовій адміністрації у наступних позиціях:

- горох;

- цукор;

- крупа кукурудзяна;

- одяг б/в.

В найкоротші терміни вищевказані продукти довготривалого зберігання (крім одягу) будуть доставлені до старостинських округів селищної ради та смт. Дубов’язівка для видачі жителям громади.

Норма видачі: 1 кг. цукру, 1 кг. гороху та 0,8 кг. кукурудзяної крупи на 1 особу, яка фактично проживає у домогосподарстві.

Гуманітарна допомога надаватиметься у головному офісі Дубов’язівської селищної ради (с. Сім’янівка, вул. Центральна, 64), Дубов’язівській селищній раді (смт. Дубов’язівка, вул. В.Глуховця,8) та у місцях видачі гуманітарної допомоги у кожному старостинському окрузі селищної ради.

Про день та час буде повідомлено додатково!

Одяг б/в буде надаватися незахищеним категоріям населення у приміщенні головного офісу Дубов’язівської селищної ради у с. Сім’янівка з 10:00 до 15:00.

ВАЖЛИВО! При собі ОБОВ’ЯЗКОВО мати поліетиленові пакети або ємність для гороху, цукру та крупи!