ПІДТРИМКА ДЕРЖАВОЮ ТА МІЖНАРОДНОЮ СПІЛЬНОТОЮ ПОСТРАЖДАЛИХ УКРАЇНЦІВ ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ В ПРІОРІТЕТІ

Дата: 28.06.2022 14:56

Сьогодні у головному офісі Дубов’язівської селищної ради пройшла робоча зустріч голови Громадської організації «Філософія здоров’я» Оксани КОЗІНОЇ, заступника директора Конотопського міського центру з надання безоплатної правової допомоги Валентини ВОЛІК з керівництвом селищної ради та мешканцями пошкоджених домогосподарств громади з питань організації та впровадження проєкту «Надання будівельних матеріалів домогосподарствам, житло яких було пошкоджено в результаті воєнних дій», який реалізується у нашій державі за підтримки Європейського союзу.

З деталями вищевказаного проєкту усіх присутніх ознайомила Оксана КОЗІНА. Вона наголосила, що дана допомога, яка вже надійшла до Дубов’язівської селищної ради, здійснюється лише на постраждалі житлові будинки людей, оскільки саме вони є першочерговою ціллю відновлення.

Крім цього, про можливості міжнародної гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану, а саме отримання компенсації за зруйноване житло та інше майно розповіла Валентина ВОЛІК.

Про те, які збитки будуть компенсовані, хто матиме право на компенсацію, як подати повідомлення про завдані збитки, як подати повідомлення через застосунок «Дія» можна детальніше ознайомитися у брошурі нижче, яка знаходиться у фото.

За підсумками зустрічі були напрацьовані ключові напрямки реалізації надання допомоги постраждалим домогосподарствам.