ОТРИМАНО ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ WORLD CENTRAL KITCHEN

Дата: 14.07.2022 16:40

Сьогодні Дубов’язівська селищна рада отримала продуктові гуманітарні набори від міжнародної некомерційної неурядової гуманітарної організації World Central Kitchen, яка забезпечує харчуванням постраждалих після стихійних лих та військових дій.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну організація відкрила 8 кухонь на українсько-польському кордоні, згодом були сформовані пункти харчування на кожному з перетинів кордону. Також WCK на початку березня почала працювати у постраждалому Харкові, Сумах,

Краматорську, Миколаєві, Одесі, Києві, Дніпрі.

Дані продуктові набори будуть розподілені між:

- багатодітними сім’ями;

- сім’ями військовослужбовців;

- дітьми та особам з інвалідністю;

- сім’ями, які опинилися/перебувають в складних життєвих обставинах;

- пенсіонерами віком 75 і більше років;

- особами, які перебувають під опікою та напівсиротами;

- внутрішньопереміщеними особами (ВПО).

ВАЖЛИВО! Видача наборів буде здійснюватися ЛИШЕ за наявності підтверджуючих документів!

Місце отримання: у смт. Дубов’язівка (приміщення Дубов’язівської селищної ради), у с. Сім’янівка (приміщення головного офісу Дубов’язівської селищної ради) та у адміністративних приміщеннях кожного старостинського округу Дубов’язівської селищної ради.

ВАЖЛИВЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ: якщо в домогосподарстві проживають декілька вищевказаних категорій (наприклад, пенсіонер та особа з інвалідністю і т.д.) то буде виданий один набір на таке домогосподарство.

Висловлюємо окрему подяка народному депутату України Максиму ГУЗЕНКУ, депутату Сумської міської ради Олегу РЕЗНІКУ та депутату Путивльської міської ради Ользі БУТОВІЙ за налагодження логістичної координації та доставки вантажу.