ОТРИМАНО ЗАСОБИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ВІД БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «НАДІЯ-2015»

Дата: 18.07.2022 11:58

15 липня за сприяння народного депутата України Максима ГУЗЕНКА Дубов’язівська селищна рада отримала засоби медичного призначення від благодійного фонду «Надія-2015», які будуть передані до КНП «Дубов’язівська АЗП-СМ» для надання невідкладної медичної допомоги жителям громади.

Сюди ввійшли укомплектовані аптечки, перев’язувальні матеріали, ручні апарати ШВЛ, знезаражуючі та знеболюючі препарати, засоби особистої гігієни тощо.

Частина вищевказаних засобів буде використана для облаштування тимчасових напростіших укриттів необхідними матеріалами та засобами на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

Загалом, дана ініціатива Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА передбачає подальшу активну співпрацю не лише з фондом «Надія-2015», а й іншими організаціями задля успішного функціонування медичних установ нашої громади в цей складний час.