ПРОДОВЖУЮТЬСЯ СПІЛЬНІ РЕЙДИ НА ТЕРИТОРІЇ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПО КОНТРОЛЮ ДОТРИМАННЯ ПРАВА ДІТЕЙ НА НАЛЕЖНЕ БАТЬКІВСЬКЕ ВИХОВАННЯ

Дата: 20.07.2022 15:33

Право дитини на належне батьківське виховання забезпечується державою. Важливим аспектом контролю даного права є робота служби у справах дітей, діяльність якої унормована законодавством та врегульована чіткими критеріями. Одним з ключових механізмів реалізації вищезазначеного права є рейди, ціллю яких є виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вживання заходів щодо захисту прав дітей, аналіз стану недопущення дитячої бездоглядності, вивчення умов і причин поширення негативних явищ серед неповнолітніх.

Так, 19 липня з метою перевірки умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, попередження скоєння насильства над дітьми в сім’ях, спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради разом з поліцейськими офіцерами громади, фахівцем із соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Дубов’язівської селищної ради» проведено спільний профілактичний рейд на території Чернечослобідського та Красненського старостинських округів

З дітьми та їх батьками проведено індивідуальні профілактичні бесіди та роз’яснювальну роботу з метою посилення відповідальності за виховання дітей в умовах воєнного стану.

Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали гуманітарну допомогу.

Також були перевірені умови проживання даних родин, про що складено відповідні акти.