ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 25.07.2022 12:39

До виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради надійшов лист від ГУ Пенсійного фонду України щодо стану виплат пенсій.

Станом на 01.07.2022 року спостерігається негативна тенденція до зменшення чисельності штатних працівників.

Середньооблікова чисельність штатних працівників у поточному році по відношенню до початку року, за даними звітності платників, зменшилась та становить понад 23 тис.осіб., за платниками району обліковується заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску по 74 юридичним особам в сумі 7815,8 тис.грн. та по фізичним особам-підприємцям - у сумі 11484,2 тис.грн.

Водночас, від платників району до бюджету Пенсійного фонду України у січні-червні 2022 року отримано близько 665,5 млн. грн.

Рівень забезпеченості власними коштами на виплату пенсій з початку року становить 71%.

Виконавчий комітет Дубов’язівської селищної ради звертає увагу суб’єктів господарювання, що темп росту фонду оплати, чисельність офіційно працюючих, рівень заробітної плати з якої сплачується єдиний соціальний внесок, погашення боргу та своєчасна сплата - забезпечить своєчасну і повну виплату пенсій мешканцям громади.