ОТРИМАНО ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ВІД ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Дата: 26.07.2022 15:18

Допомога завжди була, є і буде важливим рушієм людяності та надії у непрості, складні часи.

Щойно отримали гуманітарний вантаж від Сумської обласної організації Товариства Червоного Хреста України у вигляді гігієнічних наборів, засобів особистої гігієни, антисептичних засобів та господарського набору для прибирання приміщень, який вже передано Дубов’язівській АЗП-СМ.

Вищевказані товари будуть розподілені між незахищеними верствами населення Дубовязівської територіальної громади.

Основною метою діяльності  вищевказаного осередку ТЧХУ є захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі Збройних Сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України в їхній діяльності в гуманітарній сфері. І дійсно, вони таку допомогу надають, за що ми їм щиро вдячні!