ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ГАЛУЗІ ТОРГІВЛІ ТА ВСІ, ХТО МАЄ БЕЗПОСЕРЕДНЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ТОРГОВОЇ СПРАВИ!
Сердечно вітаю Вас з професійним святом! Своєю працею Ви робите значний внесок у розвиток та зміцнення української економіки, створюєте робочі місця, підтримуєте рівень житя людей.
Торгівля була і залишається дзеркалом економіки, а тому на Вас покладені відповідальні, серйозні завдання з формування економічного потенціалу України, області, району та нашої територіальної громади вцілому, зокрема, налагодження та ефективного функціонування сучасної системи торгівлі, а, відтак, і поліпшення економічного благополуччя кожної родини.
Тож прийміть найщиріші побажання миру, натхнення, нових перспектив, фінансової стійкості та подяку за підтримку комфорту життя, не зважаючи на всі труднощі воєнного часу!
З повагою,
Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)