ВІДБУЛАСЬ 23 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 10.08.2022 13:26

Сьогодні у головному офісі Дубов’язівської селищної ради пройшла 23 сесія 8 скликання депутатів селищної ради під головуванням очільника громади Леоніда БІЛИКА.

Засідання розпочалося хвилиною мовчання, всі присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Першими свою роботу розпочали постійні комісії, які на спільному засіданні розглянули та обговорили кожен з проєктів рішень, зокрема, про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного розвитку та селищного бюджету Дубов’язівської ТГ за І півріччя 2022 року, про викладення програм «Благоустрій населених пунктів Дубов’язівської селищної ради на 2022 рік», «Забезпечення діяльності закладів культури і мистецтва Дубов’язівської селищної ради на 2022 рік» та «Правопорядок на 2022-2025 роки» у нових редакціях, про затвердження цільової програми захисту населення і території Дубов’язівської селищної ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2022-2026 роки, про затвердження документацій із землеустрою та інші.

В ході сесії депутати заслухали звіт поліцейського офіцера Дубов’язівської територіальної громади Олега ДОМНІЦЕНА щодо дотримання правопорядку на території селищної ради за І півріччя 2022 року та прийняли відповідні рішення щодо кожного з розглянутих питань порядку денного.