СВІЙ 90-Й ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧИЛА ЖИТЕЛЬКА С. ЗЕМЛЯНКА

Дата: 17.08.2022 12:06

16 серпня свій 90-річний ювілей відзначила жителька с. Землянка Дудка Тетяна Іванівна.

З щирими словами вітань та солодким подарунком завітали до поважної іменинниці заступники Дубовязівського селищного голови Наталія ГАРЯЧА та Олена БОХАН.

Багатим на події життєвий шлях у ювілярки. За 90 років доля дарувала їй безліч щасливих моментів, та були і негаразди, які загартували в ній дух непохитної жінки. Нині має внуків, правнуків і коло родинне тільки збільшується.

Тому хочеться побажати, щоб Господь дарував Тетяні Іванівні міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження.