ФК "ВІТАЛІЯ" ПЕРЕМОЖНО НАБИРАЄ ОБЕРТІВ НА ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕЗОНУ 2022 РОКУ З ФУТБОЛУ

Дата: 20.08.2022 14:50

Сьогодні у м. Конотоп на стадіоні "Локомотив" в рамках 2 туру змагань Чемпіонату Сумської області сезону 2022 року з футболу відбувся матч між ФК "Віталія" (с. Чернеча Слобода) Дубов'язівської селищної ради та ФК "Сейм" (с. Кузьки) Попівської сільської ради.

Підтримати своїх земляків перед важливою грою прибули Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК та староста Чернечослобідського старостинського округу Сергій ТРИГУБ.

Напруженим до останніх хвилин видався футбольний поєдинок. Ніхто не полишав сподівань завершити цей матч на свою користь. Вир емоцій, моменти невизначеності, шаленого азарту і, як результат, впевнена перемога Віталії з рахунком 2-1!

"Нелегко було",- зізнаються футболісти, - "немов березу зігнути додолу",- жартують.

Від щирого серця вітаємо ФК "Віталія" з перемогою! Бажаємо сил і наснаги для впевненого руху вперед у наступному турі Чемпіонату.