ПРИВІТАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2022 07:59

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Вітаю усіх і кожного з Днем Державного Прапора України!

Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення.

Синьо-жовтий стяг - це символ незалежної України, патріотизму, любові до Батьківщини та духовної єдності українського народу. Це святиня і оберіг, овіяний тисячолітньою історією та политий кров'ю наших захисників.

Мить, коли піднімається Прапор України – це момент піднесення, який сповнює серце кожного громадянина гордістю за велич рідної країни.

Хай цей символ України буде символом віри кожного українця в Перемогу над агресором, а для воїнів слугує оберегом.

В цей святковий день бажаю всім нам бути гідними громадянами нашої незалежної держави!

Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Під синьо-жовтим прапором - до Перемоги!