ПРИВІТАННЯ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЕОНІДА БІЛИКА З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2022 06:58

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

У долі кожного народу є події, які яскраво висвітлюють пройдений історичний шлях та визначають його сьогодення й майбуття, сповнюють особливим змістом людське життя і діяльність суспільства. Для українського народу такою подією стало проголошення Незалежності України.

Саме сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

На жаль, цього року ми відзначаємо це свято під звуки сирен та вибухи снарядів. Ми платимо за незалежність - найвищу у світі ціну: життям найкращих синів і дочок України. Але тепер ніхто не відбере її у нас і 31-ша річниця незалежності України стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода.

В цей святковий день я щиро вітаю всіх з Днем Незалежності та від усього серця бажаю нам Перемоги, миру, добра, благополуччя, міцного здоров’я, витримки та невичерпної енергії! Нехай наші серця сповняться гордістю за Українську державу, а спільна плідна праця стане надійною запорукою її щасливого майбутнього!

Пишаємося тим, що маємо свою, незалежну державу! Боремося за те, щоб захистити нашу Україну від ворожих посягань, боремося за щасливе майбутнє наших дітей, за нашу рідну землю!

Хай святиться ім’я твоє вічно, Україно – колиско наша! Завжди прекрасна Незламна, Сильна, Нездоланна!

З повагою,

Дубов’язівський селищний голова Леонід БІЛИК