ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ДУБОВ’ЯЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 01.09.2022 09:22

З 01.09.2022 року відновлюється надання послуги «єМалятко» через «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Дубов’язівської селищної ради.

Для замовлення або консультацій можна звернутись до спеціаліста відділу «ЦНАП» у головному офісі Дубов’язівської селищної ради.

Для оформлення послуги необхідні наступні документи:

- оригінали паспортів батьків або цифрові паспорти у застосунку Дія;

- номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, видається у пологовому будинку);

- податкові номери обох батьків — оригінали не потрібні, достатньо усно назвати номер, мати скан-копії або фото;

- інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі), — оригінали не потрібні, достатньо усно продиктувати інформацію, мати скан-копії або фото;

- УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності УНЗР у одного з батьків);

- номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину. Також може знадобитися:

- письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них);

- письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки зареєстровані за різними адресами і заяву подає один із них).

- кваліфікований електронний підпис. Отримати підпис можна у застосунку Дія (Меню - Дія.Підпис), онлайн у Приват24 або офлайн у одному з акредитованих центрів сертифікації ключів.

Електронний підпис потрібен, щоб засвідчити, що саме ви подаєте заяву.

Для довідки.

єМалятко — комплексна послуга для батьків новонароджених. За однією заявою, поданою онлайн, можна зареєструвати народження дитини та отримати до 10-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини.

За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці. До електронної заяви потрібно лише внести дані про маму, тата і дитину, а навпроти послуг, які хочете отримати, поставити галочку.

Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.

Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 20-30 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.