РОЗПОЧИНАЄМО НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК З ВІРОЮ В СВОЇХ ЗАХИСНИКІВ, СВОЮ УКРАЇНУ ТА НАШУ ПЕРЕМОГУ

Дата: 02.09.2022 13:22

Перший дзвоник – незабутнє і чарівне свято, на яке діти чекають із нетерпінням. В очах одинадцятикласників просвічується легкий смуток, адже для них це останній Перший дзвоник. А в очах першачків – радість і хвилювання: для них сьогодні відкривається перша сторінка великої книги Знань.

Минулого року в цей день на все шкільне подвір’я лунав дзвінок для першокласників. Цього року війна забрала в українців традиційно відзначити першовересень.

Цей рік навчальний буде непростий для усіх нас, але разом – ми сила! І кожен на своєму місці наближатиме перемогу над нашим спільним ворогом.

Дорогі учні, пам’ятаймо, що наполегливість долає всі труднощі, а ліцей та вчителі дадуть вам рівно стільки, скільки ви самі захочете взяти!

Успіхів у новому навчальному році, щиро дякуємо нашим захисникам та захисницям за можливість навчатися, вони віддають найдорожче в боротьбі з ординською навалою за наше з вами життя.

Фото без описуї