НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ЧУДОВІЙ ТА ЗЛАГОДЖЕНІЙ КОМАНДІ ВІДДІЛУ "ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 06.09.2022 07:55

Ваша витримка, співчуття, толерантність, самовіддача, небайдужість - це ті якості, які роблять дану професію надзвичайно важливою і потрібною в сучасному шаленому вирі сьогодення.

Адміністратор ЦНАП є та посадова особа, яка перша зустрічає людину при наданні адмінпослуг, яка повинна бути емоційно, стресоврівноважена і юридично підкованою у тих справах, з якими до Вас звертаються. Ви є адміністраторами державних реєстрів нерухомого майна, реєстру бізнесу і ФОП, реєстру ДМС, реєстру ДЗК, реєстру ДРАЦС, реєстру тергромади… І при цьому завжди є з посмішкою і привітністю до заявників.

Велика вдячність Вам за старанне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, сумліну працю на благо громади.

Завдяки Вашій праці адміністративні послуги стають якісними, швидкими та доступнішими!

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, добробуту, без зупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових ідей та реальних можливостей для їх втілення!

З повагою,
Дубов'язівський селищний голова Леонід БІЛИК