ВІДБУЛАСЬ 24 СЕСІЯ 8 СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТІВ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 06.09.2022 13:09

Сьогодні під головуванням Дубов’язівського селищного голови Леоніда БІЛИКА пройшла 24 сесія 8 скликання депутатів селищної ради.

Засідання розпочалося хвилиною мовчання, всі присутні вшанували пам’ять співвітчизників, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України.

Участь у пленарному засіданні взяла голова Конотопської районної державної адміністрації-керівник Конотопської районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН.

Очільниця району подякувала усім за витримку та побажала успіху у подальшій діяльності на благо рідного краю.

Користуючись нагодою, очільник громади Леонід БІЛИК відзначив подяками за багаторічну та самовіддану працю, вагомий особистий внесок у становлення і розвиток місцевого самоврядування секретаря Дубов’язівської селищної ради Людмилу СКРИПОЧКУ та старосту Салтиківського старостинського округу Михайла ШЕШЕНЮ.

Свою роботу депутати розпочали на спільному засіданні постійних комісій, де детально розглянули та обговорили кожне з питань порядку денного.

В ході роботи сесії було прийнято низку важливих рішень, зокрема, щодо діяльності закладів освіти Дубов’язівської селищної ради, про викладення програми «Благоустрою населених пунктів Дубов’язівської селищної ради на 2022 рік» та Комплексної селищної програми «Правопорядок на 2022-2025 роки» в нових редакціях, внесення змін до програми соціально-економічного розвитку і рішення селищної ради від 21.12.2021 року «Про бюджет Дубов’язівської селищної територіальної громади на 2022 рік» та ряд земельних питань.