НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ ДУБОВ'ЯЗІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІДБУЛОСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО ОБЕЛІСКІВ, МЕМОРІАЛІВ ТА МОГИЛ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ ОДНОСЕЛЬЧАН З НАГОДИ ВИЗВОЛЕННЯ СІЛ ВІД ФАШИСТСЬКО-НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 09.09.2022 15:43

Кожного року на початку вересня у всіх старостинських округах Дубов'язівської селищної ради за участі керівництва та працівників селищної ради, старост старостинських округів, працівників закладів культури, вчителів навчальних закладів та жителів сіл проходять пам'ятні заходи (покладання квітів до меморіалів, могил полеглих у Другій світовій війні воїнів-односельчан) з нагоди визволення сіл від фашистсько-нацистських загарбників.

Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. І сьогодні, як і тоді, наші Збройні Сили захищають незалежність України від одвічного ворога. І Перемога неодмінно буде за нами!

Вічна пам'ять полеглим героям! Вічна честь і слава всім захисникам, котрі боронять рідну землю на передовій!