Підсумки кампанії декларування доходів громадян Сумщини, отриманих у 2021 році

Дата: 09.09.2022 16:01

В Головному управлінні ДПС у Сумській області зазначають, станом на 01 вересня 2022 року подано 3640 декларацій про майновий стан і доходи громадян, із них 2939 обов’язкових декларацій  та 701 - для отримання податкової знижки.

Громадяни декларували доходи: від отримання спадщини подано 1182 декларації; від продажу сільськогосподарської продукції – 354; іноземні  – 278; від здачі в найм нерухомого майна –  199; від продажу рухомого і нерухомого майна –  342; інвестиційний прибуток – 73; інші доходи –  511 декларацій.

За результатами поданих декларацій громадянами задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб у сумі 53,3 млн грн та військового збору на загальну суму 6,4 млн гривень.

Також, станом на 01.09.2022 подано 70 декларацій громадянами, доходи яких перевищують 1 млн гривень.  Загальна сума  задекларованих доходів цих громадян склала 277,4 млн гривень. До сплати задекларовано податку на доходи фізичних осіб у сумі 39,0 млн   грн  та військового збору - 3,6 млн гривень.

З початку року  за поданими деклараціями до бюджету надійшло податку на доходи з фізичних осіб у сумі 27,7 млн грн, військового збору – 5,6 млн гривень.